loga projekt

Kontakt

   MCMS Warka Sp. z o. o.
   ul. Gośniewska 160
   05-660 Warka

   tel.         +48 48 667 43 58

   tel./fax   +48 48 667 21 66

   pl / eng  +48 505 431 705

   pl / eng  +48 502 179 550

   pl / rus   +48 883 088 677

   e-mail    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Godziny pracy

Pon. - Pt. 7.00 - 15.00
   

O Firmie

MCMS Warka Sp. z o. o. oferuje w sprzedaży hurtowej i detalicznej kosiarki, glebogryzarki, świdry, sadzarki sadownicze, kosiarko-rozdrabniacze, podnośniki hydrauliczne, platformy i przyczepy sadownicze oraz inne maszyny i urządzenia dla sadownictwa i rolnictwa. Oprócz standardowych urządzeń znajdujących się w naszej stałej ofercie, wykonujemy również maszyny i urządzenia na indywidualne zamówienia klientów.

zaloga

Historia

Początki firmy sięgają końca lat osiemdziesiątych, kiedy to powstały dwa zakłady naprawy maszyn i urządzeń rolniczych. W latach dziewięćdziesiątych zakłady wytwarzały maszyny i urządzenia dla sadownictwa na indywidualne zamówienia klientów. Znajdując się w centrum zagłębia sadowniczego (powiat grójecki) stawaliśmy przed coraz to nowymi wymaganiami związanymi z maszynami i urządzeniami potrzebnymi do produkcji sadowniczej, sukcesywnie zwiększając zakres usług i produkcji. W roku 2002 dwa zakłady PPHU - P. Wiadrowski i Zakład Technicznych Usług dla Rolnictwa ZAKTUR Krzysztof Bąk połączyły się w jedną firmę tworząc Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Sp.j. Wraz z początkiem roku 2013 firma została przemianowana na MCMS Warka Sp. z o. o. Podjęliśmy się stworzyć miejsce, gdzie sadownik może pozyskać każdą maszynę i urządzenie potrzebne mu do produkcji owoców. Wychodząc z ofertą dla klientów staramy się, by była ona konkurencyjna zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym.

 

fabryczna front

fabryczna hala

 

Naszymi atutami są:

  • doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu skomplikowanych zleceń
  • wykwalifikowana kadra pracownicza (część załogi z byłej Fabryki Urządzeń Mechanicznych)
  • położenie w centrum regionu sadowniczego.

 

Dodatkowym atutem jest zaplecze techniczne:

  • hale produkcyjne o powierzchni 2200m2
  • park maszynowy - gilotyny do cięcia blach, prasy hydrauliczne i mimośrodowe, tokarki, frezarki, strugarki, dłutownice, wiertarki, półautomaty spawalnicze do spawania w osłonie CO2 i Ar, instalacje sprężonego powietrza, półautomaty do ciecia gazowego, mechanicznego i plazmowego
  • cyfrowe wyważarki wałów i wirników
  • pracownia techniczno-projektowa

 

Działalność nasza obejmuje teren całego kraju oraz m.in Austrię, Belgię, Białoruś, Bułgarię, Chorwację, Cypr, Czechy, Danię, Estonię, Finlandię, Francję, Grecję, Gruzję, Hiszpanię, Holandię, Izrael, Jordanię, Kazachstan, Litwę, Łotwę, Mołdawię, Niemcy, Norwgię, Nową Zelandię, Rosję, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię, Szwajcarię, Szwecję, Ukrainę, Węgry oraz Wielką Brytanię. Współpracujemy z wieloma składnicami na terenie kraju, gdzie występuje zapotrzebowanie na maszyny i urządzenia sadownicze. Można nas spotkać na wystawach i spotkaniach sadowniczych oraz na krajowych wystawach maszyn rolniczych.

 

Dysponujemy transportem na terenie całego kraju.
Wszystkie urządzenia objęte są roczną gwarancją.
Wszystkie maszyny i urządzenia oferujemy w konkurencyjnych cenach.
Ponadto w przypadku zakupów hurtowych istnieje możliwość negocjacji cen.

firma godna zaufania 2015

gazele biznesu 2012

gazele biznesu 2013

euro

Joomla Templates - by Joomlage.com